نکاتی در زمینه جاروی شهری

در ابتدا لازم است توضیحات مختصری در خصوص کلیت کار جاروی شهری و نیز جایگاه بین المللی کمپانی تولید کننده این دستگاه ها ارائه دهیم تا با دیدی باز در این خصوص تصمیم گیری نمایید.
دستگاههای جاروی شهری بطور کلی دارای قابلیت جمع آوری زباله ها و نیز گرد و غبار حاصل از گردش برس می باشند، هریک از دستگاه ها بنا به محل مورد استفاده , عرض برس میانی و نیز حجم مخزن زباله، راندمان کاری متفاوتی دارند که متناسب با نوع محل عبور خودرو و یا پیاده رو مورد استفاده قرار میگیرند
نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه جاروی شهری (سوییپر خیابانی) مناسب در نظر گرفت عبارتند از :
1 - نوع محل عبور مورد نظر از نظر ماشین رو ویا پیاده رو
2 - محدودیت زمانی جهت نظافت
3 - فاصبه محیط مد نظر تا محل نگهداری دستگاه
با در نظر گرفتن موارد فوق و نظر به تمایل استفاده از دستگاه های سرنشین دار جهت افزایش سرعت کار می توان انتخاب مناسبی در خصوص مدل دستگاه مد نظر داشت.
و در نهایت جهت یک انتخاب صحیح می بایست کمپانی سازنده ای را انتخاب نمود که برند معتبری در سطح جهانی بوده و نمایندگی انحصاری فروش و همچنین خدمات پس از فروش در ایران داشته باشد که عملکرد آن نمایندگی بخصوص در مورد خدمات پس از فروش مورد تایید مشتریان قبلی بوده باشد.
شرکت آرمان ماشین از دیرباز مفتخر است نمایندگی انحصاری کمپانی آلمان یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده انواع سوییپرها را در اختیار داشته باشد.
زیر مجموعه آلمانی کمپانی معظم Arman Group چین است که با بیش از 30 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع جاروی شهری یکی از سردمداران این عرصه در بازار بین المللی به شمار می رود.
همسو با شرکت معظم Arman Group ، شرکت آرمان ماشین نیز با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش توانسته است سهمی بزرگ در تامین نیازهای صنعت کشور عزیزمان داشته و نامی نیک در این عرصه از خود به جای بگذارد.

انتخاب جاروی شهری
href="%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c/ID2/navID50/%d8%b3%d9%88%db%8c%d9%be%d8%b1.html" class="top-search-prod post-meta-tag bg-grey-light block to-left cf">