شرکت آرمان ماشین با هدف آشنا نمودن مدیران و مسئولین سازمانها به استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی و بهداشت محیط کار ، در سال 1395 تاسیس گردید.\r\nدر جهت انتخاب بهترین تولیدکنندگان اینگونه دستگاهها، با کلیه تولیدکنندگان اروپایی تماس و ضمن حضور در محل این کارخانجات، کیفیت و قیمت این محصولات مورد بررسی دقیق قرار گرفت و در نهایت، کمپانی Arman Group بزرگترین مجموعه تولید کنندگان انواع دستگاهها و تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی , انتخاب گردید .
Arman Group متشکل از کمپانیهای , panda و میباشد که مجموعه تولیدات آنان جوابگوی کلیه نیازهای نظافت مکانیزه صنعتی میباشند.
در حال حاضر وبا توجه به نیاز بازار ایران ,این شرکت محصولات سه کمپانی, را در ایران عرضه و متعهد ارائه خدمات پس از فروش محصولات آنان می باشد .
شرکت های مذکور به لحاظ بکارگیری تیم مجرب تحقیقات و فن آوری ( Research and Development ) براساس داده های نمایندگان در کشورهای مختلف , تولیدات خود را ضمن رعایت استاندارد های جهانی , با نیازهای روز مصرف کنندگان تطبیق داده و در صورت لزوم ونیاز بازار ,مدل های جدید نیز طراحی و تولید می نماید.
کیفیت بالای دستگاهها و قطعات مصرفی کمپانی های فوق و خدمات پس از فروش بسیار متعهدانه نمایندگان فروش آنان در کل دنیا , مجموعه ای را بوجود آورده اند که میتواند شریک بسیار قابل اعتمادی برای متقاضیان نظافت مکانیزه صنعتی در هرسطحی باشد .


 شرکت آرمان ماشین
طیف گسترده محصولات
شرکت آرمان ماشین با داشتن سابقه طولانی و درخشان در زمینه عرضه ماشین آلات نظافت صنعتی، میتواند طیف گسترده ای از محصولات اعم از انواع زمین شوی صنعتی، جاروی شهری، مکنده، بخارشوی، واترجت، پولیشر، موکت شوی، ترولی و غیره را در دسترس مشتریان عزیز قرار دهد. شرکت آرمان ماشین دارای مهندسین و پرسنل زبده و آموزش دیده ای ایست که میتوانند شما را در انتخاب دستگاه مناسب برای هر نوع کاربردی راهنمایی کنند. کلیه دستگاه های نظافت صنعتی آرمان ماشین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است و از این رو مشتریان میتوانند با خیالی آسوده از محصولات این شرکت خرید و استفاده نمایند.